Prezentujemy nowy zakres naszej działalności:

 Wsparcie w zakresie dbałości o zdrowie, higienę osobistą, prawidłowe odżywiane oraz suplementację

– na bazie produktów aloesowych Aloe Vera. 

Zapraszamy również do współpracy w ramach Marketingu Zespołowego MLM,

gwarantując rozwój, szkolenia, wykłady, stałą współpracę w zakresie prowadzenia biznesu;

Kluczowymi elementami zachowania dobrej kondycji jest aktywny styl zycia i właściwe odżywianie. Organizm poddany aktywności wykazuje zwiększone zapotrzebowanie na minerały i dobrze zbilansowane odżywianie. Ciagły pospiech i stres dnia codziennego (praca-dom-praca) niewłaściwe nawyki żywieniowe (podjadanie pomiedzy posiłkami „czegokolwiek”) do tego intensywny trening – nie sprzyja prawidłowemu funkcjonowaniu organizmu. Stajemy się zmęczeniu, senni, roztargnienie i poirytowani……Dlatego też polecamy Aloes – O właściwościach zdrowotnych Aloesu nie trzeba chyba nikogo przekonywać 🙂 jest znany i ceniony od stuleci.

A jeśli taka potrzeba by zaistniała to Zapraszamy do kontaktu tel. + 48 693-072-393  mail. walke@interia.pl + 48 603 127 129  aloes@walke.pl 

Produkty na bazie Aloe Vera, światowego największego  producenta, firmy Forever, od ponad 40 lat cieszą się dużym uznaniem. www.aloesowezdrowie.pl

Więcej informacji na stronie na FB

Poniżej krótka prezentacja (oferta) produktów:

  • F.I.T – to nowoczesny program, niezależnie czy jesteś zawodowym sportowcem czy chcesz zyskać dobrą formę i harmonijna sylwetkę.

 

 

  • Produkty odzywcze Aloe Vera- to napoje aloesowe, supolementy diety, produkty pszczele, harmonijna sylwetka, pielęgnacja skóry, olejki eteryczne,                  artykuły do codziennej pielęgnacji:

  • sprawne mięśnie i stawy – są to produkty zalecane do suplermentacji diety w skłądniki pomagające nam w codziennej dbałosci o dobra kondycję stawów i mięśni.

  • Aloes dla urody i zdrowia – to kremy odżywcze, kremy nawilżające, zestawy tonizujące, pasty do zębów,

 

 

W razie zainteresowania produktami Aloe Vera oraz marketingiem zespołowym MLM prosimy o kontakt tel . + 48 693 072 393  mail. walke@interia.pl

Więcej informacji o produktach na stronie producenta http://www.480900040693.fbo.foreverliving.com/ (wybierając region Poland i językk polski).

W trakcie zamówień posługujemy  się kodem Nr ID 480900040693

 

W razie zainteresowania produktami Aloe Vera oraz marketingiem zespołowym MLM prosimy o kontakttel. + 48 603 127 129  aloes@walke.pl

Więcej informacji o produktach na stronie producenta http://www.480900046948.fbo.foreverliving.com (wybierając region Poland i językyk polski).

W trakcie zamówień posługujemy  się kodem Nr ID 480900046948

Close Menu
Facebook